Pasy ścierne bezkońcowe - standardowe i nietypowe

Oferujemy pasy szlifierskie dostosowane do pracy na różnych rodzajach powierzchni.

Wykonujemy pasy ścierne na wymiar! Dowolna szerokość i długość!

Jeśli poszukujesz taśmy szlifierskiej bezkońcowej przeznaczonej do konkretnego rodzaju materiału lub też produktu o sprecyzowanych parametrach, zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty i wybierz takie pasy do szlifierek taśmowych, jakie sprawdzą się w Twojej pracy. Zachęcamy do zakupów zarówno profesjonalistów, jak i domowych majsterkowiczów.

W ofercie naszej firmy pasy ścierne o wymiarach: 13×451, 50×900, 50×1500, 50×1220, 75×1220, 100×610  i wiele, wiele więcej…

Bogata oferta pasów ściernych bezkońcowych - TECH Poznań

pasy ścierne 217ea

Taśmy z tkaniny 3M™ Trizact™ 217EA

Korzystaj z Taśmy z tkaniny 3M™ Trizact™ 217EA, aby zapewnić jednolite wykończenie twardych metali, takich jak węgiel i stal nierdzewna.

Taśma z tkaniny 3M™ Trizact™ 217EA wykorzystuje technologię mikroreplikacji z mikronowymi cząstkami tlenku glinu pokrytymi podkładem ze sztucznego jedwabiu o gramaturze J. Taśmy zawierają środek wspomagający szlifowanie, który pomaga zapobiegać gromadzeniu się ciepła, wypaczaniu i przebarwieniom.

Taśmy z tkaniny 3M™ Trizact™ 237AA

Taśma z tkaniny 3M™ Trizact™ 237AA z szybko tnącym korundem, do równomiernego wykańczania twardych metali, takich jak stal węglowa i nierdzewna.

Taśma z tkaniny 3M™ Trizact™ 237AA wykorzystuje technologię mikroreplikacji 3M, w której cząstki tlenku glinu o wielkości liczonej w mikronach są powlekane na podkładzie z tkaniny o gramaturze X, co zapewnia jednolite cięcie i wykończenie. Taśmy posiadają środek wspomagający szlifowanie, który zapobiega gromadzeniu się ciepła, wypaczaniu i przebarwieniom.

Rolki z płótna 3M™ Trizact™ 307EA

Skutecznie ścieraj twarde metale, takie jak stal węglowa, tytan, chrom kobaltowy, stal nierdzewna i inne stopy o wysokiej zawartości niklu za pomocą tkaniny 3M™ Trizact™ 307EA.

Użyj Rolki z płótna 3M™ Trizact™ 307EA do niskich i średnich zastosowań na różnych twardych metalach. Rolki z płótna 307EA zawierają elastyczny podkład o gramaturze JE, który umożliwia ścierniwu dopasowanie się do konturów powierzchni.

3M™ Trizact™ Pas na podkładzie z płótna 337DC

Użyj Taśmy z tkaniny 3M™ Trizact™ 337DC do spójnego wykańczania w zastosowaniach obróbki metali pod średnim ciśnieniem, takich jak wygładzanie zarysowań i wymiarowanie

Taśma z tkaniny 3M™ Trizact™ 337DC to pas ścierny Trizact™ na podłożu o gramaturze X. Nasze taśmy wykorzystują najwyższej jakości tlenek glinu oraz środek pomocniczy do szlifowania, do konsekwentnego wykańczania w średnio-ciśnieniowych zastosowaniach w obróbce metali, w tym do wygładzania zarysowań, wymiarowania i wykańczania.

3M™ Cubitron™ II Pas na podkładzie z płótna 784F

Użyj Taśmy z tkaniny 3M™ Cubitron™ II 784F, aby uzyskać trwałe, szybsze i bardziej spójne cięcie niż taśmy z tlenku glinu. Precyzyjna mieszanka kształtowanej ceramiki i korundu szlachetnego zapewnia optymalne cięcie przy średnim nacisku podczas szlifowania i mieszania.

Taśma z tkaniny 3M™ Cubitron™ ll 784F zwiera precyzyjnie kształtowane ziarna 3M™. Nasze taśmy z tkaniny to precyzyjne połączenie ceramiki kształtowej i najwyższej jakości tlenku glinu. Mają elastyczne bawełniane podłoże o gramaturze J i nasyp otwarty. Taśmy mają również wodoodporny podkład wspomagający szlifowanie.

3M™ Cubitron™ II Pas na podkładzie z płótna 984F

Taśma z tkaniny 3M™ Cubitron™ II 984F zapewniają szybkie cięcie przy zredukowanym gromadzeniu ciepła, zapewniają równomierne wykończenie przez cały okres użytkowania produktu, jednocześnie eliminując przypalanie podczas szlifowania w poprzek włókien.

Taśma z tkaniny 3M™ Cubitron™ II 984F oferują rewolucyjną wydajność dzięki technologii 3M precyzyjnie kształtowanego ziarna, które precyzyjnie tnie metal. Nasze taśmy 984F zawierają środek wspomagający mielenie, dzięki czemu są idealne do zastosowań w średnich i wysokich ciśnieniach.

Dane kontaktowe

DANE FIRMY

TECH Sz.Orszulak G.Bręcz Sp.j
ul. Kacza 7
60-106 Poznań
NIP: 7792333375

KONTAKT

GODZINY PRACY

Poniedziałek- Piątek: 8:00 – 16:00
Sobota – Niedziela : nieczynne

Formularz kontaktowy

Bogata oferta pasów ściernych bezkońcowych - TECH Poznań

W naszej ofercie znajdziesz pasy ścierne do metalu, drewna, farb czy lakierów.

Oferujemy pasy papierowe i płócienne o różnej szerokości, dzięki czemu łatwo wybierzesz dokładnie takie wyposażenie, jakiego potrzebujesz. Elementy te nadają się zarówno do wykorzystania przemysłowego, użycia w cykliniarkach, jak też zastosowania ręcznego.

Najmocniejsze pasy szlifierskie są przystosowane do ekstremalnie agresywnego szlifowania i pracy nawet z tak trudnymi materiałami, jak stopy niklu i tytanu. Można dzięki nim wykonać takie prace jak ukosowanie krawędzi, szlifowanie odlewów, czy też szlifowanie promieniowe rur. Za rozwiązania dostępne w naszej ofercie odpowiadają tak znani w branży i renomowani producenci, jak np. 3M oraz Klingspor. Dzięki temu mamy pewność, że oferowane przez nas pasy do szlifierek taśmowych sprawdzą się w każdej sytuacji i wykaże się długą żywotnością.