Materiały ścierne - oferta hurtowa

Zaopatrujemy firmy produkcyjne w materiały ścierne w konkurencyjnych cenach.
Zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania spersonalizowanej oferty cenowo-terminowej.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Formularz kontaktowy

W celu uzyskania oferty spersonalizowanej zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego.

Dodatkowe opcje kontaktu:
telefon: 61 660 60 50
mail: biuro@tech-poznan.pl

Podanie numeru telefonu znacznie ułatwia nam dopytanie o szczegóły i przygotowanie dopasowanej oferty cenowo-terminowej.

Dyski ścierne Xtract 310W 3M

Xtract™ 3M 310W to linia profesjonalnych dysków ściernych, które zapewniają precyzyjne, bezpyłowe szlifowanie. Krążki ścierne 310W zawierają dodatek precyzyjnie kształtowanego ziarna 3M™, które jest połączone z wysokiej jakości tlenkiem glinu. To połączenie pozwala na szybkie cięcie oraz sprawia, że krążki 310W charakteryzują się długą żywotnością. Korzystna cena, wysoka wydajność oraz najwyższy poziom usuwania pyłu sprawia, że krążki ścierne Xtract marki 3M są chętnie wybierane przez profesjonalistów. Dzięki tworzeniu małej ilości pyłu oraz konieczności użycia niskiego nacisku podczas szlifowania, dyski 310W zapewniają bezpieczniejsze i czystsze warunki pracy. Produkty występują w różnych gradacjach i średnicach.

Najistotniejsze cechy dysków ściernych 3M Xtract 310W

  • Praktycznie bezpyłowe szlifowanie w korzystnej cenie.
  • Połączenie ziarna 3M™ wraz z tlenkiem glinu wysokiej jakości, zapewnia długą żywotność oraz precyzyjne i szybkie cięcie.
  • Pozwala zachować czystsze środowisko pracy w porównaniu do tradycyjnych dysków z otworami do odsysania pyłu.
  • Szybka i łatwa wymiana dysków, dzięki podkładce typu haczyk-pętelka.
  • Nadaje się do obróbki różnego rodzaju podłoży i zastosowań, w tym do usuwania i szlifowania materiałów.
  • Dostępne w różnych gradacjach i średnicach.

Zastosowanie 3M 310W

Dyski ścierne 3M Xtract™ 310W z linii „Advanced” nadają się do szlifowania różnego rodzaju materiałów. Sprawdzą się do obróbki drewna, szlifowania podkładu, żelkotu oraz kompozytów. Krążki 310W wykorzystywane są również w przemysłach: metalowym, kolejowym, transportowym, stoczniowym, lotniczym i ogólnym. Krążki 310W idealnie nadają się do przygotowania odpowiedniej powierzchni przed nałożeniem farby, oleju czy lakieru. Duża dostępności gradacji, od 80+ do 320+, oraz możliwy wybór średnic 75 mm, 125 mm, 150 mm, 203 mm. Szeroki asortyment dysków ściernych 3M Xtract™ 310W w dużym stopniu powiększa możliwości ich zastosowań.

W asortymencie Tech Poznań krążki 3M 310W i inne

Firma Tech Poznań w swojej ofercie posiada szeroką gamę dysków ściernych marki 3M takich linii produktowych jak 310W, 710W oraz 775L. W naszym sklepie internetowym znajdzie Państwo tarcze do cięcia metalu, dyski fibrowe, dyski szczotkowe, pasy i inne materiały ścierne. Jako oficjalny dystrybutor marki 3M możemy zaproponować produkty tej marki w konkurencyjnych cenach. Jeżeli poszukujecie Państwo produktu, którego aktualnie nie posiadamy na sklepie, to serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania oferty cenowej. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego sklepu z elektronarzędziami https://www.tech-poznan.pl, gdzie można znaleźć m.in. szlifierki, polerki, odkurzacze przemysłowe oraz frezarki.